Görüntülü Sohbet

Görüntülü Sohbet

Görüntülü Sohbet

Kullandığınız cihazın işlemci modeline göre görüntülü sohbet programları değişiklik göstermektedir. Mesela Android kullanıcı iseniz sizler için seçilmiş en iyi görüntülü sohbet uygulamaları aşağıda sayıldığı gibidir. Artık günümüzde sesli konuşmadan çok uzak mesafelerde bulunan insanlar için oldukça tercih edilmektedir. Aşağıda saydığımız pek çok uygulama sadece Android destekli değil neredeyse tüm işletimcilerin desteklediği türdendir. Akıllı telefonlarınıza, bilgisayarınıza, tabletlerinize yükleyebileceğiniz görüntülü programlar mevcuttur.

 

Skype, İmo, Viber ve Tango

Skype: Windows Live Messenger programının kapanmasının ardından ve buna ek olarak da bu uygulamayı Microsoft’un satın alması üzerine dünyanın neredeyse her yerinde kullanılır hale gelen bir görüntülü sohbet programıdır. Uzak aileler ve arkadaşlıklar için birebir olan bir uygulama olarak kullanımdadır.

sesli chat

İmo: Aileler ve arkadaşlar arasında oldukça kullanışlı olan bu program ücretsiz şekilde mesaj gönderebilirsiniz ve dilediğiniz gibi görüntülü sohbet yapabilirsiniz.

Viber: Tüm işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz bu uygulama herkese açıktır ve kullanımı ücretsizdir. Bu uygulamayı aynı zamanda anlık mesaj göndermek için de kullanabilirsiniz. Viber uygulaması sayesinde bütün arkadaşlarınız ve aileniz ile görüntülü sohbet için kullanabilirsiniz.

Tango: Bu uygulama da diğer uygulamalar gibi ücretsiz bir şekilde kullanıma açıktır. Aileniz ve diğer yakınlarınız ile görüntülü sohbet yapmak için kullanabilirsiniz. Tango ile sadece görüntülü sohbet için değil sesli sohbet ve mesajlaşma için de kullanabilirsiniz.

 

Hangouts, Camfrog ve Fring

Fring: Sadece Google Play Store’de bulunan bu uygulama en çok indirilme alan uygulamalar arasında yerini almaktadır. Görüntülü sohbet ve sesli sohbet yapmak için kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. Üstelik Fring ile yapılan sohbetler ücretsizdir.

Camfrog: Akıllı telefonların bizim dünyamıza girmeden önce bile varlığına devam eden bu uygulama ile görüntülü sohbet yapabilirsiniz.

Hangouts: Google tarafından görüntülü sohbet için geliştirilen bu uygulama sadece Android işletim sistemleri tarafından kullanıma açıktır. Arkadaşlarınız, aileniz ve uzakta olan bütün tanıdıklarınız için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Sadece görüntülü sohbet değil sesli sohbet, grup ile görüşme, video – fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz. Bunun yanında konum gönderimi için uygundur.

 

 

server tanıtım

About author

You might also like

Seslichat 0 Comments

Seslichat Ses Sorunları

Seslichat ses sorunları, streo mix ses ayarları, Sohbet sitesi ses ayarları, Seslichat sitelerine takılan dostlarımız ses ayarları yüzünden baya dertli durumda : ) Sohbet sitemizde sizlere özel hizmetlerimizden biride pc destek

Seslichat 0 Comments

Antalya Seslichat Odaları

Antalya seslichat odaları, Antalya arkadaşlık sitesi, Antalya chat sitesi, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Antalya şehrimizde kendinizi yalnız mı hissediyorsunuz tam yerindesiniz. Antalya seslichat sitemizde Antalya ilimize özel chat odamızda

Nasıl Gif Yapılır? 0 Comments

Nasıl Gif Yapılır?

Nasıl Gif Yapılır? Gelişen teknoloji ile mesajlaşma ve konuşmak için akıllı telefonlarda birçok uygulama çıkmıştır. Çıkan bu uygulamalar kişiler her geçen gün birçok ilgi çekici yenilik sunmaktadır. Çıkan uygulamalar telefon

1 Comment

Yorum yap