Görüntülü Sohbet

Görüntülü Sohbet

Görüntülü Sohbet

Kullandığınız cihazın işlemci modeline göre görüntülü sohbet programları değişiklik göstermektedir. Mesela Android kullanıcı iseniz sizler için seçilmiş en iyi görüntülü sohbet uygulamaları aşağıda sayıldığı gibidir. Artık günümüzde sesli konuşmadan çok uzak mesafelerde bulunan insanlar için oldukça tercih edilmektedir. Aşağıda saydığımız pek çok uygulama sadece Android destekli değil neredeyse tüm işletimcilerin desteklediği türdendir. Akıllı telefonlarınıza, bilgisayarınıza, tabletlerinize yükleyebileceğiniz görüntülü programlar mevcuttur.

 

Skype, İmo, Viber ve Tango

Skype: Windows Live Messenger programının kapanmasının ardından ve buna ek olarak da bu uygulamayı Microsoft’un satın alması üzerine dünyanın neredeyse her yerinde kullanılır hale gelen bir görüntülü sohbet programıdır. Uzak aileler ve arkadaşlıklar için birebir olan bir uygulama olarak kullanımdadır.

sesli chat

İmo: Aileler ve arkadaşlar arasında oldukça kullanışlı olan bu program ücretsiz şekilde mesaj gönderebilirsiniz ve dilediğiniz gibi görüntülü sohbet yapabilirsiniz.

Viber: Tüm işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz bu uygulama herkese açıktır ve kullanımı ücretsizdir. Bu uygulamayı aynı zamanda anlık mesaj göndermek için de kullanabilirsiniz. Viber uygulaması sayesinde bütün arkadaşlarınız ve aileniz ile görüntülü sohbet için kullanabilirsiniz.

Tango: Bu uygulama da diğer uygulamalar gibi ücretsiz bir şekilde kullanıma açıktır. Aileniz ve diğer yakınlarınız ile görüntülü sohbet yapmak için kullanabilirsiniz. Tango ile sadece görüntülü sohbet için değil sesli sohbet ve mesajlaşma için de kullanabilirsiniz.

 

Hangouts, Camfrog ve Fring

Fring: Sadece Google Play Store’de bulunan bu uygulama en çok indirilme alan uygulamalar arasında yerini almaktadır. Görüntülü sohbet ve sesli sohbet yapmak için kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. Üstelik Fring ile yapılan sohbetler ücretsizdir.

Camfrog: Akıllı telefonların bizim dünyamıza girmeden önce bile varlığına devam eden bu uygulama ile görüntülü sohbet yapabilirsiniz.

Hangouts: Google tarafından görüntülü sohbet için geliştirilen bu uygulama sadece Android işletim sistemleri tarafından kullanıma açıktır. Arkadaşlarınız, aileniz ve uzakta olan bütün tanıdıklarınız için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Sadece görüntülü sohbet değil sesli sohbet, grup ile görüşme, video – fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz. Bunun yanında konum gönderimi için uygundur.

 

 

server tanıtım

About author

You might also like

Sesli Sohbet 0 Comments

Sesli Sohbet Nedir?

Sesli Sohbet Nedir? Günden güne artan teknoloji ile chat dünyası profesyonel bir hale bürünmüştür. İnternetin ve bilgisayarların hayatımıza girmesiyle chat dünyası ile tanışmış olduk. İlk başlarda belli siteler ve programlar

Sesli Seo Çalışma Mantığı

Sesli Seo Çalışma Mantığı Artan teknoloji ile yazı artık internet dünyasında geride kalmıştır. Yerini ses ve görüntü almıştır. Arama motorlarında yazarak aramak yerine ses ile arama teknolojisine geçilmiştir. Sesli seo

Yeni Açılan Sesli Siteler 0 Comments

Yeni Açılan Sesli Siteler

Yeni Açılan Sesli Siteler Günümüzde artan teknoloji ile internet çok farklı bir boyuta bürünmüştür. Gelişen internet ve bilgisayar sistemleri sitelerin yapılanmasında önemli bir rol oynamıştır. Sitelerde ve internette meydana gelen

1 Comment

Yorum yap